Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 433553

Tööpakkumise number

433553

Töö kirjeldus

- E-sigarettide, tarvikute ja e-vedelike tutvustamine, müük ja järelteenindus Harjumaal ja Lääne -Virumaal.
- Igapäevane klientidega kohtumine ja klientide nõustamine;
- Kliendilepingute sõlmimine ja arvete väljastamine

Nõudmised kandidaadile

- Sa oled väga hea avatud suhtleja - müügiproff.
- Sa teed tööd iseseisvalt.
- Sa oled hea õppija ning kohaneja;
- Sa oled initsiatiivikas klientidega suhtlemisel;
- Sa oled julge, tahtejõuline ja õppimisvõimeline;
- Sa tahad end arendada müügitöös;
- Sa oled positiivne ja särav;
- Sul on vähemalt keskharidus;
- Sul on müügitöö kogemust vähemalt 3 aastat !!!
- Sul on B-kategooria juhiload

- Väga head müügialast väljaõpet tööle asumisel ning oskuste arendamist töö käigus;
- Sõbralikku ja toetavat meeskonda
- Häid ja innovatiivseid tooteid;
- Lisaks pakume väga head motivatsioonipaketti (Põhitasu+ tulemustasu+ boonused)
- Töövahendeid (Ametiauto, arvuti, telefon)

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. august 2016
Kuulutus sisestati:
29. juuli 2016

Nicorex Baltic OÜ e-sigarettide ja tarvikute maaletooja Baltikumis. Ettevõttel on 7 esinduskauplust ja üle 500 edasimüüja Eestis. Ettevõtte kollektiivi kuulub 26 töötajat.