Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 58426

Tööpakkumise number

58426

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on PONSSE metsamasinate müük Eestis, klientide vajaduste väljaselgitamine ja turu analüüsimine, müügiprognooside tegemine ning suhtlemine välistarnijatega.

Nõudmised kandidaadile

  • omad aktiivse müügitöö kogemust
  • oled hea suhtleja, iseseisev, enesekindel ja initsiatiivikas
  • hea inglise ja vene keele oskus
  • oskad kasutada arvutiprogramme ning oled tehnilise taibuga
  • omad kesk- või kõrgharidust, soovitavalt tehniline või majandusalane
  • omad autojuhilube

Kasuks tuleb
  • eelnev töökogemus metsamasinate müügi alal
  • soome keele oskus

  • huvitavat tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • eneseteostus- ja arenemisvõimalust
  • meeldivat kollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi
  • töö tulemustest sõltuvat palka

Lisainfo

Märksõnaks kandideerimisel palume märkida "Müügiesindaja/PONSSE".

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2006

Kesko Agro Eesti AS on põhjamaade juhtivasse kaubanduskontserni Kesko OY kuuluv kuuluv tütarettevõte, mis töötab Eesti turul tulemusrikkalt juba kaheksa aastat. Täna töötab meie ettevõttes üle 130 inimese. Ettevõtte Kesko Machinery osakond tegeleb ehitus- ja kinnisvarahooldusmasinate müügiga. Seoses äritegevuse laiendamisega ja Soome firma PONSSE, ühe maailma suurema metsamasinaid tootva ettevõtte toodete müügi alustamisega, pakume tööd müügiesindajale.