Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58596

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*aktiivne Falcki teenuste ja toodete müük uutele ja olemasolevatele klientidele
*kientidega läbirääkimiste pidamine ja kliendi vajaduste väljaselgitamine
*müügipakkumiste koostamine, tähtaegne esitamine ja müügi lõpetamine*lepingute vormistamine
*aktiivse müügiagendivõrgu loomine ja arendamine

Ootused kandidaadile

*esinduslik välimus ja hea suuline ning kirjalik eneseväljendamise oskus
*teadmised müügitööst ja heatasemelisest klienditeenindusest
*soovitavalt eelnev turvateenuse valdkonna ja valveseadmete tundmine
*eesti keele oskus kõrgtasemel, vene ja inglise keele oskus kesktasemel
*arvuti kasutamise oskus
*B-kategooria juhilubade olemasolu

*arendavat töökohta Eesti suurima teenindusettevõtte meeskonnas
*konkurentsivõimelist töötasu, müügiboonust ja soodustusi
*auto ja telefoni kompensatsiooni
*eneseteostuse võimalusi

Lisainfo

Lisainfo: Eero Liivandi, Harju esinduse juhataja, tel 6780856

Tööpakkumise number
#58596