Müügiesindaja VIP7

EUGESTA EESTI AS

Tööpakkumise number

596488

Eugesta Eesti AS müügiesindaja

Töö kirjeldus

• arendada ja hoida kliendisuhteid
• regulaarne kohtumine klientidega
• turuinfo kogumine ja analüüsimine
• sortimendis olevate toodete aktiivne müük ning uute toodete müügi edendamine


Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud kandideerima, kui Sa oled hea suhtleja , Sul on töökogemus kaubanduses, Sa oled energiline, tulemustele orienteeritud, Sul on väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas ning vene keele oskus suhtlustasandil, Sul on hea planeerimisoskus ja analüüsivõime, Sa oskad töötada iseseisvalt, Sa oled täpne ja korrektne ning omad B-kategooria juhilube.


Ettevõte pakub

Sõbralikku meeskonda, kindlat põhipalka ja isiklikust panusest sõltuvat tulemustasu, huvitavat ning mitmekülgset tööd ja arenguvõimalusi, toredaid kliente ja koostööpartnereid ja kaasaegseid töövahendeid (sh ametiauto).


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
10. mai 2019
Soovin kandideerida

Müügiesindaja


EUGESTA EESTI AS

Oleme Baltikumi üks suuremaid distribuutorfirmasid. Pakume usaldusväärseid teenuseid - distributsioon, ladustamine, tootepaigutus (merchandising teenus), turundus, tooteesitlused ja degustatsioonid. Eugesta ettevõttes on kokku 922 töötajat, Eugesta Eestis on 82 töötajat.

Oleme järgmiste globaalselt tuntud tootegruppide edasimüüjad: Huggies mähkmed, Kleenex paberitooted, Kotex tampoonid, Voimix võid, Keiju võid ja vedelad margariinid, EveSol margariin, Ritmeester ja Al Capone sigarillod, Muumi mähkmed, Vuokkoset hügieenisidemed, Neutral kehahooldustooted ja pesupesemisvahendid, Arla juustutooted (Castello, Apetina), Bic tulemasinad ja ražeerimisvahendid, Starbucks ja Cocio kohvijoogid, Beronia ja Antares veinid, Valdo Prosecco vahuveinid, Ecodenta suuhooldustooted, Kiwi jalatsihooldustooted ja sisetallad jpt.

Avan ettevõtte profiili