https://www.cvkeskus.ee/179648

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179648

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • uute klientide leidmine;
  • müügipakkumiste tegemine;
  • lepingute sõlmimine.


Ootused kandidaadile

eesti keele oskus, soovitav vene keele oskus suhtlustasandil,
hea suhtleja, kiire, paindlik, korrektne, õppimisvõimeline ja täpne,
juhiload (b).


Ettevõte pakub

  • töökohta vahvas ja nooruslikus kollektiivis.


Tööpakkumise number
#179648
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Müügiesindaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!