Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672962

MÜÜGIESINDAJA

CVKeskus.ee klient
Laagri, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Laagri, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 20. oktoober 2020
Kuulutus aegub:19. november 2020

Töö kirjeldus

Müügiesindajana oled Sa kliendisuhete looja, hoidja ja arendaja. Sa tegeled klientide vajaduste väljaselgitamisega ja oled klientidele toeks nende müügi kasvatamisel läbi otstarbekamate pakendilahenduste väljatöötamise. Sa oled klientidele partneriks ja alati enne olemas kui Sind tegelikult vaja võiks minna. Sa kasutad ettevõtte tarkvaraprogramme, et vastavalt kliendi vajadustele kalkuleerida hinnapakkumisi ja pakkuda alternatiivseid lahendusi. Müügiesindajana oled kursis turul toimuvaga, leiad uusi kliente ja arendad olemasolevat tooteportfelli. Oma tulemuste saavutamiseks teed Sa koostööd kolleegidega disainist, tootmisest ja logistikast.

Ootused kandidaadile

    • varasema müügitöö kogemus, soovitatavalt B2B

    • soov õppida ja areneda

    • aktiivsus ja julge pealehakkamine

    • meeskonna ja ettevõtte eesmärkide täitmisesse panustamist

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist põhipalka + tulemustasu
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • spordikompensatsiooni (jõusaal, sportmängud vms)
  • õppimise ja arenemise võimalust (tootearendus ja disain, müügitöö, kliendisuhted jms)
  • töötajakindlustust (kõik töötajad kindlustatakse õnnetusjuhtumite vastu kehtivusega 24/7)
  • tipptasemel rahvusvahelise ettevõttekultuuriga töökeskkonda
  • väljaõpet kohapeal

Küsi lisainfot telefoni +372 514 4316 teel, CV Keskuse värbamiskonsultant Helen Riiknurm.

Tööpakkumise number
#672962

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. november 2020
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2020

CV Keskuse klient Stora Enso Packaging AS on maailmaturul juhtiv taastuvate lahenduste pakkuja pakendamise, biomaterjalide, puitkonstruktsioonide ja paberi vallas. Nende eesmärk on vahetada taastumatud materjalid välja, olles innovaatilised ja töötades välja uusi tooteid ja teenuseid, mis põhinevad puidul ja muudel taastuvatel materjalidel.
Rohkem infot: www.storaensopack.ee

Vaata rohkem