Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #43353

MÜÜGIESINDAJA

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses tootmise laienemisega pakume tööd müügiesindajale, kelle põhiülesanneteks oleks OÜ Balti Spoon’i toodete müük Ida-Euroopa riikidesse (Läti, Leedu, Venemaa jne)

Ootused kandidaadile

  • Kutse- või kõrgharidus
  • Eelnev müügialane töökogemus
  • Eesti, vene ja ingilise keele oskus suhtlustasandil
  • Enesemotivatsiooni oskus
  • B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat töötasu
  • Arenemisvõimalusi
  • Tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • Võimalust reisida

Lisainfo

Kasuks tuleb: Eelnev töökogemus puidu ostu ja müügiga

Tööpakkumise number
#43353

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2005

OÜ Balti Spoon on Kupu külas, Kuusalu vallas asuv juhtiv kasespooni tootja maailmas, kes pakub tööd ligi 650-le töötajale.

Vaata rohkem