Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #176873

Müügiesindaja

Firma nimi peidetud
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses müügitegevuse laiendamisega Euroopas otsime oma kollektiivi müügiesindajat, kelle peamisteks tööülesanneteks on ettevõtte esindamine suhetes klientidega - kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine, toodangu tutvustamine ja müük ja sellega seotud tegevused.

Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud kandideerima, kui omad edukat müügitöö kogemust, sul on kõrgharidus, oled initsiatiivikas, iseseisev, hea pingetaluvusega ja koostööaldis suhtleja ning valmis viibima töölähetustel. Samuti on vajalik suuline ja kirjalik väljendusoskus vähemalt ühes, soovitavalt kahes võõrkeeles (inglise, saksa või vene keel).

Omalt poolt pakume huvitavat ja pikaajalist tööd ning arenguvõimalusi rahvusvahelises edukas ettevõttes, häid töötingimusi ja väärilist töötasu.

Lisainfo

Töökoht asub Kuusalu vallas Kupu külas.

Tööpakkumise number
#176873

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. mai 2009
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2009

OÜ Balti Spoon kuulub rahvusvahelise spoonitootja Möhring Group'i koosseisu. Meie tehases, mis asub Kuusalu vallas Kupu külas, töötab üle 400 töötaja. 95% meie toodangust moodustab eksport.

Vaata rohkem