Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52548

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* AS-i Rakvere Lihakombinaat toodete aktiivne müük suurklientidele
* Koostöös klientidega müügiedendustegevuste läbiviimine
* AS-i Rakvere Lihakombinaat toodete tundmine
* Uute klientide leidmine ning nende tausta uurimine, läbirääkimiste pidamine ning usaldusliku kliendisuhte loomine ning hoidmine
* Optimaalse logistika korraldamine
* Kaupluste lihatoodete müügipersonali pidev koolitus
* Klientide maksetähtaegadest kinnipidamise jälgimine
* Klientide müügitoetuskampaaniatest teavitamine

Ootused kandidaadile

* Vähemalt keskharidus (soovitav keskeriharidus)
* Müügi- või turundusalane töökogemus (vähemalt 2 a.)
* Vanust alates 23 eluaastat
* Kesktasemel arvuti kasutamise oskus
* B kategooria autojuhiload (vähemalt 2 a.)
* Isikuomaduselt hea suhtleja ning süsteemse mõtlemisega, sisemise motivatsiooniga inimene

Ettevõte pakub

* Võimalust töötada Eesti juhtivas llihatööstuse ettevõttes
* Konkurentsivõimelist palka vastavalt töötulemustele
* Koolitust nii ettevõtte sees kui ka väljas
* Töökaaslasteks ühtset meeskonda

Lisainfo

* Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Tööpakkumise number
#52548