Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181763

Tööpakkumise number

181763

Töö kirjeldus

Otsime rõõmsameelset ja aktiivset müügiesindajat, kelle tööülesanneteks oleks:
- aktiivne müügitegevus ja olemasolevate kliendisuhete hoidmine ning arendamine oma piirkonnas
- kaubatellimuste vastuvõtmine, tegemine ning sisestamine Hansa raamatupidamisprogrammi
- kauba väljapanekute kontrollimine ja teostamine
- müügipindade hoidmine ja suurendamine

Nõudmised kandidaadile

Kandidaatidelt ootame:
- väga head suhtlemisoskust
- pingetaluvust
- valmidust iseseisvaks ning liikuvaks tööks, kiiret õppimisvõimet
- kohusetundlikkust ja korrektsust
- vene keele oskust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- dünaamilist tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises meeskonnas
- töötulemustele vastavat konkurentsivõimelist palka
- huvitavaid väljakutseid ja liikuvat tööd

Lisainfo

Kasuks tuleb:
- eelnev kogemus müügialal
- vene keele oskus

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. august 2009
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2009

Anvol OÜ on Baltimaade juhtiv mänguasjade ja lastekaupade hulgi- ja jaemüügiga tegelev Eesti ettevõte. Firma peakontor asub Maardus, harukontorid on avatud Riias ja Vilniuses. Anvol OÜ asutati 1995 a ja esindame laste maailmas tuntuid ja kvaliteetseid kaubamärke nagu Mega Bloks, Disney, Nikko, Chicco, Zapf, Hasbro jpt. Vaata lisaks www.anvol.eu