Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #718226

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    Meie meeskonnaga on oodatud liituma tubli, töökas ja kohusetundlik

     MÜÜGIESINDAJA

    kelle peamiseks tööülesandeks on realiseerida vastuvõetud plaanid ja töötada koos kliendiga välja toodete edendamise tegevuskavasid.

  • jätkusuutlike kliendisuhete loomine ja arendamine
  • tulemuste analüüs ja raporteerimine
  • kauplusesiseste väljapanekute eesmärkide saavutamine
  • pikaajaliste suhete hoidmine klientidega
  • soovituslike tellimuste tegemine

Ootused kandidaadile

  • väga hea suhtlemis-ja läbirääkimisoskus
  • kohusetundlikkus, abivalmidus
  • vajalik eesti keele oskus
  • kasuks tuleb inglise ja vene keele oskus
  • arvuti kasutamise oskus (MS Office)
  • vähemalt keskharidus
  • autojuhiload (B-kategooria)
  • eelnev müügitöö tegemise kogemus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd arenevas ettevõttes
  • Professionaalset meeskonda
  • Ettevõtte poolseid soodustusi
  • tähtajalist töölepingut lapsehoolduspuhkuse ajaks

Lisainfo

Kui sa tunned, et meie pakutav töö on Sinu jaoks, siis palun saada meile oma CV koos palgasooviga märksõnaga „müügiesindaja“.

Tööpakkumise number
#718226

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. august 2021
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2021

AbeStock AS on üks pikema ajalooga hulgimüügifirmasid Eestis, mis on asutatud juba 1992. aastal. AbeStocki tegevusalaks on toidu-, lemmiklooma-, esmatarbe- ja tööstuskaupade hulgimüük kaubamärkide omanike ametliku esindajana. Tuntumad kaubamärgid on: Nestlé, KitKat, Lion, Nescafé, Dolce Gusto, Nesquik, Cini Minis, Maggie, Friskies, Darling, Purina, Braun, Oral-B, Ariete, Frosch, Henkel, Loctite, L'Oréal, Pergalė, Oshee, Belõi Aist.

Vaata rohkem