Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #97572

Müügiesindaja (eksport)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Softrendi toodete müük edasimüüjatele välisturul (Rootsi-Soome-Norra). Uute kliendisuhete loomine ja kliendihaldus. Palju mitmekülgset tööd ja välisreise.

Ootused kandidaadile

  • väga hea suhtlemisoskus
  • ingliskeele oskus nii kõnes kui kirjas
  • arvuti kasutamise oskus
  • kohusetundlik, iseseisev ja aktiivne
  • kasuks tuleb sihtturgude keelte oskus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja arendavat tööd rahvusvahelisel turul
  • tööd noores ja aktiivses meeskonnas
  • meeldivat töökeskonda ja töökaaslasi
  • motiveerivat tulemustel põhinevat töötasu

Tööpakkumise number
#97572

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
1. märts 2007

Kõrgkvaliteetse disainmööbli tootmine ja turustamine kodu ja välisturgudel.

Vaata rohkem