Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168679

Müügiesindaja (ehted ja päikeseprillid)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute kliendisuhete loomine, toodete tutvustamine ja läbirääkimiste pidamine
  • Olemasolevate klientide haldamine ning suhete arendamine
  • Tellimuste tegemine
  • Koostöö tarnijaga ning sortimendi valik
  • Ettevõtte esindamine messidel ja muudeks kontaktide loomiseks vajalikel üritustel

Ootused kandidaadile

  • Oled tegelenud aktiivse müügitööga/tootejuhtimisega vähemalt ühe aasta
  • Naudid suhtlemist ja uute kontaktide loomist ning oma varasemast müügitööst on Sul ette näidata väga head tulemused
  • Valdad eesti keelt kõrgtasemel, inglise keelt heal tasemel nii kõnes kui kirjas ja vene keelt suhtlustasandil
  • Omad B-kategooria autojuhilube
  • Oled positiivne, särav ja edule orienteeritud inimene, kes naudib müügitööd

Ettevõte pakub

  • Müügi- ja toodete alaseid koolitusi
  • Komandeeringuid tarnijate juurde ja messidele
  • Tööks vajalikke vahendeid (ametiauto, telefon, sülearvuti)
  • Põhipalka + tulemustasu

Tööpakkumise number
#168679

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. november 2008
Kuulutus sisestati:
5. november 2008

Baltic Human Capital assisteerib personaliotsingul ettevõtet, kes tegeleb erinevate rõivaaksessuaaride (prillide, kinnaste, ehete jne) maaletoomise ja edasimüügiga Eestis.

Vaata rohkem