2023-08-23 14:48:55

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

OTSIME OMA MEESKONDA MÜÜGIESINDAJAT
Kui oled särav isiksus, kiirgad positiivsust, tunned huvi innovatiivsete tehnoloogiate ja toodete vastu, siis oled Sina see keda vajame.
Müügiesindaja peamisteks tööülesanneteks on söödalisandite aktiivne müük Eesti põllumajandusettevõtetele. Klientide aktiivne külastamine ning vajaduspõhine nõustamine koos söödaratsioonide koostamisega

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame loomakasvatus või veterinaaria alast haridust (võib olla omandamisel), kasuks tuleb varasem müügitöö kogemus, väga head eesti keele ja suhtlustasemel inglise või saksa keele oskust, avatust ja väga head suhtlemisoskust, head läbisaamist arvuti ja MS Office programmidega.

Omalt poolt pakume huvitavat ning väljakutset pakkuvat tööd nooruslikus ning arenevas ettevõttes, atraktiivset tooteportfelli, palka vastavalt töötulemustele, erialast väljaõpet, ametiautot ja vabal ajal sportimisvõimalust.