Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177078

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

aktiivne müügitöö kaupluses
kauba väljapanek
laekumiste jälgimine

Ootused kandidaadile

-kõrge saavutus vajadus
-hea suhtleja
-sihikindel ja algatusvõimeline
-autojuhilubade olemasolu
-positiivne ellusuhtumine
Valiku tegemisel on määravad kandidaadi isikuomadused positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

ametiautot
arendavat töökogemust
kaasaegseid töötingimusi
motiveerivat, tulemustest sõltuvat töötasu

Lisainfo

Otsime müügiesindajat kelle tööpiirkonnaks on Harjumaa ja Virumaa.

Tööpakkumise number
#177078