Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141679

Müügiesindaja - autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Täiesti klassikaline müügitöö, mille sisuks on see, et müügimees omab oma kliendiportfelli ning teenidab kliente parimal võimalikul moel. Kaks korda nädalas ( kolmapäev ja pühapäev) tuleb kaup Hollandist.
Klientide teenindamine seisneb selles, et müügimees võtab kauba kaubiku peale ja külastab sellega Tallinnas asuvaid lillekauplusi ning kioske. Kasuks tuleb väga hea vene keele oskus, sest pakutav kliendigrupp on valdavalt vene keelne.

Ootused kandidaadile

Eesti ja vene keele hea oskus;
B ja C kategooria autojuhilubade olemasolu;
Kohusetundlikkus ning vastutusvõime;

Vanus 25-40 eluaastat.

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda ja korras autot.
Erialast väljaõpet fikseeritud palgaga katseajal. Peale katseaega tulemuspalka.

Lisainfo

Tingituna lilleäri eripärast, algab töönädal pühapäevaga.
Müügimehe töötasu sõltub läbimüügist. Orienteeruv töötasu hea panustamise korral jääb vahemikku 25 - 50 000 kr/kuus.
katseaja palk 15 000 kr kuus.

Tööpakkumise number
#141679

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2008
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2008

CVKeskus.ee klient

Floreas OÜ on toa- ja lõikelillede hulgimüügifirma.

Vaata rohkem