Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #313381

Müügiesinda Tallinnas ja Harjumaal

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • jätkusuutlike kliendisuhete loomine, arendamine
  • toodete müügi teostamine vastavalt müügiplaanile
  • tulemuste analüüs ja raporteerimine
  • kauplusesiseste eesmärkide (müük sh edasimüük, väljapanek ja hinnakujundus) saavutamine
  • pikaajaliste suhete hoidmine klientidega
  • soovituslike tellimuste tegemine

Ootused kandidaadile

  • väga hea suhtlemis-ja läbirääkimisoskus
  • kohusetundlikkus, abivalmidus
  • vajalik eesti ja vene keele oskus
  • arvuti kasutamise oskus (MS Office)
  • vähemalt keskharidus
  • autojuhiload (B-kategooria)
  • soovitavalt isikliku auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • täiendkoolitusi
  • motivatsioonipaketti

Lisainfo

CV-le lisada kindlasti FOTO ja KAASKIRI, milles te kirjeldate oma seniseid töökogemusi ja -oskusi.

Tööpakkumise number
#313381

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2013

AbeStock AS on 1992. a. loodud ja sellega üks pikaajalisemaid toidu- ja esmatarbekaupade hulgimüügifirmasid Eestis.
Tuntumad kaubamägid on: Braun, Duracelll, Philips, Estrella, Nestle, Levante, Elledue, Dim, Purina jne. AbeStock AS-i töötajaskond on väga stabiilne ja ühtehoidev.

Vaata rohkem