Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669025

Müügiekspert

CVKeskus.ee klient
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sanitaar- ja keskkonnatehnika jae- ja hulgimüük
Klientide professionaalne nõustamine, koostöö arendamine

Ootused kandidaadile

Erialane haridus või töökogemus müügivaldkonnas
Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
Kohusetundlikkus, täpsus ja töökus
Hea suhtlemisoskus
Algatus- ja vastutusvõime

Ettevõte pakub

Väljaõpet kohapeal
Huvitavat tööd
Kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid, turvalist töökeskkonda
Motiveerivat töötasu

Lisainfo

Asukoht: Rakvere, Vase 1
E-R 08.00-18.00 L-10.00-15.00 graafikujärgselt
Tööle asumise aeg: kokkuleppel
Lisainfo: Aire Aunapuu +372 6548640

Tööpakkumise number
#669025

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
22. september 2020

Rahvusvahelisse kontserni kuuluv juhtiv sanitaar- ja keskkonnatehnika, tööriistade ja ehitusseadmete,elektri- ja nõrkvoolusüsteemide müügiga tegelev firma.

Vaata rohkem