Värsked tööpakkumised

Müügiedirektor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 164121

Tööpakkumise number

164121

Töö kirjeldus

Müügimeeskonna juhtimine ja ettevõtte müügi eest vastutamine
Müügiesindajate juhendamine, koolitamine, koosolekute läbiviimine, värbamine
Isiklik müügitöö
Tarnijatega ja edasimüüjatega suhete arendamine

Nõudmised kandidaadile

Müügitöö ja müügimeeskonna juhtimise kogemus.
Positiivne, rõõmus eluhoiak
Kõrgharidus

Soovitav: vene keele oskus suhtlustasandil
ja oma auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

Väga head eneseteostusvõimalust
Nooruslikku ja rõõmsat meeskonda
Palka vastavalt tulemustele
Võimalust osaleda Eesti parima kohvifirma ehitamisel

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. september 2008
Kuulutus sisestati:
9. september 2008

OÜ Kuldkohv on 10-aastase kogemusega müügi- ja teenindusettevõte. Meie tiim suhtub oma töösse väga rõõmsalt. Samuti iseloomustavad meid professionaalsus ja ülitempokas areng. Otsime oma meeskonda juhtima müügidirektorit. Lühidalt meie tegevusest: pakume Tchibo (maailma 4. tootja) kohvi, Saeco (maailma 1. tootja) masinaid ja kõiki nendega seotud teenuseid peamiselt HoReCa (hotellid, restoranid, catering) klientidele ja büroodele, et inimestel oleks hea kohv ka töö juures. Lähemalt uuri www.kuldkohv.ee