Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197161

Müügiedendaja/Tartu ja Lõuna-Eesti

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tuntud rahvusvahelise kaubamärgi toodete väljapanek müügisaalides;
- eriväljapanekute tegemine;
- väljapanekute korrastamine ja täiendamine;
- promotsioonitoodete kättesaadavuse ja korrektsete hinnapunktide tagamine;
- müügitellimuste planeerimine;
- igakuiste müügiplaanide täitmine;
- jm jooksvad ülesanded.

Ootused kandidaadile

- töökogemus kaubandusvaldkonnas või müügiesindaja/paigutajana;
- B-kategooria autojuhiload;
- väga hea eesti keele oskus ja inglise keele oskus suhtlustasandil;
- ausus ja kohusetundlikkus;
- positiivsus ja julge suhtlemine.

Kasuks tuleb:
- vene keele oskus;
- huvi kosmeetika- ja ilutoodete vastu.

Ettevõte pakub

- töökogemust rahvusvahelises ettevõttes;
- liikuvat tööd ja tootekoolitusi;
- kindlat põhipalka ja boonust.

Tööpakkumise number
#197161