Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242837

Müügiedendaja

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kaupade tundmine, tellimine ja müük
- Kaupade väljapaneku korraldamine
- Degusteerimiste korraldamine
- Kaupade realiseerimistähtaegade jälgimine
- Klientide abistamine ja nõustamine
- Hindade vastavuse kontrollimine
- Müügisaali korrashoid

Ootused kandidaadile

- Varasem kogemus müügiedendajana
- Meeldiv suhtlemisoskus ja postiivne ellusuhtumine
- Väga hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
- Täpsus, korrektsus ja kohusetundlikus

Ettevõte pakub

- Vaheldusrikast tööd
- Sõbralikku kollektiivi
- Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Otsime oma meeskonda müügiedendajat Viljandisse. Töö toimub Viljandi Maksimarketis puu- ja köögivilja osakonnas.
Sobivusel sõlmime töölepingu tähtajatult. Töötaja leidmisega on kiire!

Tööpakkumise number
#242837

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. november 2011
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2011

Rigual OÜ on Eesti üks juhtivaid puu- ja köögiviljade hulgimüügiga tegelevaid ettevõtteid, mille kaubamärki Maailma Viljad tunnevad tarbijad juba 13 aastat. Meie valikus on üle 1000 toote, mis jõuavad meile erinevatel perioodidel kokku rohkem kui 100 riigist. Lisaks puu- ja köögiviljade hulgimüügile pea kõikidesse suuremetesse kauplusekettidesse, teenindame ka suurt osa HoReCa sektorist ning opereerime mitme kaupluse puu- ja juurviljaosakondi. Meie tootevalikus on esindatud ka lõigutud ja pakendatud tooted ning toormahlad. Rigual OÜ põhineb 100% Eesti kapitalil ning annab tööd ligi 170 inimesele.

Vaata rohkem