Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199605

Müügiedendaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Aktiivne müügikohtumiste ettevalmistamine ja läbiviimine
  • Fittesti teenuspakettide tutvustamine müügikohtumisel
  • Fittesti esindamine erinevatel turundussündmustel
  • Lepingute sõlmimine ja sisestamine CRM süsteemi

Ootused kandidaadile

  • Varasem müügitöö kogemus
  • Rõõmsameelne ja hea suhtleja
  • Väärtustab tervislikke eluviise
  • Arvutioskus keskmisel tasemel

Ettevõte pakub

  • Meeldivat töökeskkonda
  • Põhipalka + tulemustasu
  • Tööalaseid koolitusi
  • Tasuta treeninguid

Tööpakkumise number
#199605