2023-08-23 14:48:55

Müügiedendaja

CVKeskus.ee klient
1200 - 1300 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma väiksesse, kuid tublisse ja motiveeritud meeskonda mitmekülgselt, kohusetundlikku ja järjekindlat liiget, kes hoiab silma peal, et müügi edendamisega seotud tegevused on tehtud ja kliendid õnnelikud.

Müügitöö korraldamiseks ja plaanide pidamiseks kasutame Directo't, Pipedrive'i ja Google'i erinevaid võimalus.

Spetsiifilised teadmised raadiosideseadmete maailmast tulevad iseenesest töö käigus, sest kui on elektroonika vastu huvi, siis meeskonnas töötades on vastuseid kerge leida ka kõige raskematele küsimustele.

Ootused kandidaadile

Müügi- ja turunduskampaaniate haldamine

Kodulehtedel oleva info uuendamine

Erinevate webimüügi platvormidele andmesisestus ja haldus

Dokumendihalduse kogemus

Üld telefonile vastamine ja info e-maili haldus

Soov õppida ja ennast täiendada

Huvi elektroonika vastu ja tehniline taiplikus

Ettevõte pakub

Moodne ja kaasaegne loft-office tüüpi kontor

Tööaeg 9-17.00 (sisaldab 1h lõunapausi)

5 tasustatud tervisepäeva aastas

Töövahendeid ja koolitusi