Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #295921

Müügiedendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puu- ja köögiviljade tellimine ja väljapanek kaupluses
Puu- ja köögiviljaleti korrashoidmine ja kaubaga pidev varustamine
Kaupade letti väljapanek
Kaupade esitlemine ja degustatsioonide korraldamine
Tööaeg vastavalt kaupluse töögraafikule

Ootused kandidaadile

Puu- ja köögivilja sortimendi tundmine
Füüsiliselt vastupidav ja hea pingetaluvusega
Eesti keele valdamine, vene keele oskus suhtlustasandil
Kohusetundlik, korrektne, täpne, koostöövalmis

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd kaasaegses ettevõttes
Konkurentsivõimelist tasu
Professionaalset ja sõbralikku kollektiivi ning ohutuid töötingimusi

Tööpakkumise number
#295921

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2013

CVKeskus.ee klient

Puu-ja köögivilja hulgimüük

Vaata rohkem