Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #295829

Müügiedendaja

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Ettevõtte maine hoidmine;
- Kaupade paigutamine kauplustes selleks ettenähtud kohtadele vastavalt ettevõtte standarditele;
- Tagada kaupadel hinnasiltide olemasolu;
- Teostada reklaammaterjalide väljapanekut kauplustes;
- Hoida korras stendid;
- Vajadusel tellimuste vastuvõtmine;
- Tagada kampaaniaperioodidel riiuliotsade täidetuvus ja varustatus

NB! Ametikoht sobib inimesele, kes ootab liikuvat tööd.

Ootused kandidaadile

- Hea eesti keele oskus ning vene keel suhtlustasandil;
- Distsiplineeritus ja iseseisvus;
- Koostöö- ja suhtlemisvalmidus;
- Hea eneseväljendus-, kuulamisvõime ja veenmisoskus;
- Taktitunne, täpsus, korrektsus ja ausus;
- B-kategooria juhiloa olemasolu.

NB! Eelistatud on varasema kauplusetöö kogemusega inimesed

Ettevõte pakub

- Ametiautot;
- Arengu- ja karjäärivõimalusi;
- Konkurentsivõimelist palka;
- Huvitavat, intensiivset tööd kiiresti kasvavas ja ambitsioonikas ettevõttes.

Tööpakkumise number
#295829

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2013

Sanitex on üks Baltimaade suurimaid ning kiiremini kasvavaid esmatarbekaupade hulgimüügi, distributsiooni- ja logistikakontserne, mis tegutseb aastast 1992. Sanitex pakub tööd rohkem kui 2000-le inimesele.
Sanitex Estonia alustas oma tegevust 10-liikmelise meeskonnaga aprillis 2010. Tänaseks pakume tööd juba 70 inimesele.
Sanitexi missiooniks on pakkuda väga kõrgel tasemel müügi-, distributsiooni- ja logistikateenust kogu Baltikumis.

Seoses ettevõte laienemisega ootame oma meeskonda uusi töötajaid.

Vaata rohkem