Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #227040

Müügiedendaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kaupluste külastamine vastavalt graafikule ja väljapanekute korrastamine;
- kliendi toodetele eraldatud riiulipindade täitmine (kaupade kaupluse laost müügisaali toomine ja riiulisse paigutamine) vastavalt kaupluse planogrammile;
- kliendi kampaaniatoodete paigutus vastavalt kampaaniakokkulepetele kauplustes;
- tagasiside kliendile kauplustest;
- aruandlus firma aruandluskeskkonda.

Ootused kandidaadile

- kohusetundlikkus, usaldusväärsus;
- kasuks tuleb eelnev kaubandus- või müügitöö kogemus;
- iseseisvus ja vastutustundlikkus oma tööülesannete täitmisel;
- isikliku auto kasutamise võimalus;
- valmisolek füüsiliseks tööks;
- hea arvutioskus (MS Excel);
- väga hea eesti keele oskus, vähemalt suhtlustasandil vene keele oskus.

- meeldivat ettevõttesisest töökeskkonda ja pikaajalist töösuhet;
- võimalust töötada paindliku töögraafiku alusel;
- motiveerivaid palgatingimusi;
- ettevõttepoolset koolitust.

Tööpakkumise number
#227040