Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54451

Müügiedendaja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiedendaja ülesanne on tagada toodete väljapanekute ja riiulipindade vastavus püstitatud eesmärkidele, reklaammaterjalide olemasolu kaupluse tasandil ning korrektne tellimuste võtmine ja edastamine.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus
  • Aktiivsus, positiivne ellusuhtumine, initsiatiivikus ja loovus
  • Hea suhtlemisoskus, enesekehtestamis- ja koostöövõime
  • Eesti keele valdamine ning hea vene keele oskus kõnes
  • Valmisolek liikuvaks tööks ja soovitavalt varasem töökogemus müügi ja/või turunduse valdkonnas
  • B-kategooria autojuhiload

Ettevõte pakub

  • Sõbralikku ja ühtset meeskonda
  • Võimalust eneseteostuseks

Lisainfo

Töökoht asub Virumaal. Kandideerimine toimub läbi cv keskuse.

Tööpakkumise number
#54451