Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41022

Müügiedendaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kalevi ja tema tütarettevõtete toodete aktiivne ja kasumlik müük Harjumaal.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus
  • Vähemalt kaheaastane töökogemus, soovitavalt müügi või teeninduse valdkonnas
  • Arvuti kasutamise oskus
  • Eesti keele valdamine, vene keele oskus vähemalt kesktasemel ja inglise keele oskus algtasemel
  • B kategooria autojuhiluba
  • Iseseisvus ja aktiivsus

Ettevõte pakub

  • Eneseteostusvõimalust
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Töö tulemustele vastavat tasu

Lisainfo

Konkursist osavõtuks palume saata CV ja sooviavalduse hiljemalt 28.veebruariks k.a. aadressil AS Kalev personaliteenindus, Põrguvälja tee 6, Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa 75301, faksil 6077 725 või e-posti aadressil liina@kalev.ee
Lisainfo telefonil 6077783.

Otsime töötajat lapsehoolduspuhkusele mineva töötaja asenduseks.

Tööpakkumise number
#41022