Värsked tööpakkumised

Müügiedendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 237584

Tööpakkumise number

237584

Töö kirjeldus

• kaupluste külastamine vastavalt graafikule ja väljapanekute korrastamine;
• kliendi toodetele eraldatud riiulipindade täitmine (kaupade kaupluse laost müügisaali toomine ja riiulisse paigutamine) vastavalt kaupluse planogrammile;
• kliendi kampaaniatoodete paigutus vastavalt kampaaniakokkulepetele kauplustes;
• tagasiside kliendile kauplustest;
• aruandlus firma aruandluskeskkonda.

Nõudmised kandidaadile

• kohusetundlikkus, usaldusväärsus;
• iseseisvus ja vastutustundlikkus oma tööülesannete täitmisel;
• hea arvutioskus (MS Excel);
• väga hea eesti keele oskus;
• kasuks tuleb eelnev kaubandus- või müügitöö kogemus;
• isikliku auto kasutamise võimalus.

• meeldivat ettevõttesisest töökeskkonda ja pikaajalist töösuhet;
• võimalust töötada paindliku töögraafiku alusel;
• motiveerivaid palgatingimusi;
• ettevõttepoolset koolitust.

Lisainfo

Pakume eelpool kirjeldatud tööd lisaks Tallinnale ka Tartus, Pärnus, Põlvas, Võrus, Valgas ja Narvas

Asukoht:
Eesti
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
8. september 2011
Kuulutus sisestati:
25. august 2011
Brutopalk:
Alates 300 kuni 1000 EUR kuus
Lisainfo palga kohta:
Tasustamine tükitöö alusel

Tradehit OÜ on rahvusvahelise taustaga ettevõte, kes aitab oma klientidel toota ja hallata müügiahelat toetavaid erinevaid jaekaubandusturunduse (Trade Marketing) lahendusi.
Tradehit OÜ emaettevõte Tradehit OY on asutatud 1995. aastal. Tradehit OY teeb koostööd Põhjamaades ja Baltikumis mitmete tuntud rahvusvaheliste ettevõtetega (Coca-Cola, Canon, L'Oreal, Kraft Foods, Osram, Valio , jpt).