Värsked tööpakkumised

Müügidirektori assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86828

Tööpakkumise number

86828

Töö kirjeldus

Müügidirektori assisteerimine.
Müügiosakonna tööks vajaliku dokumentatsiooni vormistamine ning haldamine, müügiaruandluse ning müügialaste analüüside koostamine. Kliendibaasi haldamine, klientidele vajaliku informatsiooni edastamine.

Nõudmised kandidaadile

  • Kui sa omad vähemalt keskharidust;
  • Kui sa omad töökogemust müügi -või assisteerimise valdkonnas;
  • Kui sa räägid väga heal tasemel eesti ja heal tasemel inglise keelt;
  • Kui sa oled aktiivne ja initsiatiivikas;
  • Kui sa oled abivalmis ja meeldib assisteerida;
  • Kui sa pead vastu ka pingelistemas olukordades;
Siis sind me just otsimegi!

Omalt poolt pakume võimalust ennast teostada kiirelt arenevas rahvusvahelisi tuntuid brände turundavas firmas, arenguvõimalust, konkurentsivõimelist tasu ja meeldivat meeskonda.

Lisainfo

Töökoht asub Mustamäe tee 55a, Tallinn

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
12. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
27. november 2006

AS Prike on kogu Baltikumi hõlmav juhtiv joogifirma, kelle tooteportfelli hulka kuuluvad rahvusvaheliselt tuntud kaubamärgid nagu Hennessy, Moet& Chandon, Johnnie Walker, Metaxa, Gordon's, Bailey's, Smirnoff, Tetley tee, Luxuse kohv jt.