Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #212760

Müügidirektori assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda energilist müügidirektori assistenti, kelle ülesandeks on müügipakkumiste tegemine, müügimaterjalide ettevalmistamine, suhtlemine klientidega, tooteesitluste läbiviimine ja muude juhtkonna poolt etteantud müügialaste korralduste täitmine.

Ootused kandidaadile

Soovitavalt eelnev kogemus ilumaailmas
Suur huvi ilumaailmas toimuva vastu
Väga hea eesti ja inglise keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
Aktiivsus
Soov areneda
Ausus
Kiire kohanemis- ja õppimisvõime
Lojaalsus
Kõrge pingetaluvus
Soov pakkuda parimat teenindust
Korrektne välimus

Ettevõte pakub

Tööks vajalikku väljaõpet
Võimalust kiiresti areneda
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
Noort ja rõõmsameelset meeskonda

Tööpakkumise number
#212760

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
19. november 2010

Kivilaine OÜ on 15 aastat turul tegutsenud hulgimüügifirma, mis tegeleb päevitus-, keha- ja juuksehoolduskosmeetika, solaariumide ning ilusalongi seadmete ja aparatuuri müügiga. Toome maale ja müüme eksklusiivseid kaubamärke Ergoline, Hapro, Cosmedico, Australian Gold, Swedish Beauty, Caribbean Gold, Matrix, Senscience, ISO, SoCap, Babor, REM, Ionto-Comed. Põhitegevusena pakume lisaks solaariumi ja ilusalongi aparatuuri hooldus-, remondi- ja garantiiteenuseid ilu-, tervise- ja spakeskustele ning spordiklubidele.

Vaata rohkem