https://www.cvkeskus.ee/360307

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #360307

Müügidirektor

Firma nimi peidetud
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle peamisteks ülesanneteks on müügistrateegia arendamine, müügimeeskonna (ca 10 inimest Eestis ja Rootsis) juhtimine ja motiveerimine, kliendisuhete hoidmine ja arendamine ning efektiivne koostöö firma siseselt tootmis-, ostu- ja tootearendusüksustega.


Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame arvestatavat müügimeeskonna ja protsesside juhtimise kogemust (soovitavalt rahvusvahelise turuga tootmisettevõttes B2B suunal), majandusalast kõrgharidust ning ärilist mõtlemist ja analüüsioskust. On oluline et kandidaat on tulemustele orienteeritud, aktiivne ja süsteemne oma ala professionaal. Töö eeldab väga head inglise ja vene keele oskust.


Ettevõte pakub

Ettevõte pakub suure vastutusega ja isiklikku arengut võimaldavat töökohta koos väärika tasu ja boonussüsteemiga.


Lisainfo

Töökoht asub Tartus


Tööpakkumise number
#360307

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2014
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2014

Firma nimi peidetud

Personaliotsingufirma Ariko Reservi kliendiks on ESTIKO-PLASTAR.
ESTIKO-PLASTAR on üks juhtivatest kilepakenditootjatest Baltikumis, omades turuliidri seisust Eestis ja olulist turuosa teistes Balti riikides. Ekspordime üle 50% oma toodangust edukalt kõikidesse lähipiirkonna riikidesse ja töötame aktiivselt ekspordi osakaalu pideva suurendamise nimel.
AS Estiko-Plastar tegevus on keskendunud koostööle eeskätt toiduainetööstusettevõtetega aga ka
turba-, tekstiili-, paberi- ja ehitusmaterjalitootjatega, pakkudes neile laias valikus trükiga ja trükita kaasaegseid kilepakkematerjale.
Aastatega omandatud kogemused, pidev kursisolek maailma pakenditurul toimuvaga ning jätkuvad investeeringud inimressurssi, tehnoloogiasse ja tootearendusse võimaldavad meil olla professionaalseks, paindlikuks ja usaldusväärseks koostööpartneriks nii kohalikul kui rahvusvahelisel turul.

Vaata rohkem