Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #386652

Müügidirektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügidirektori põhilisteks tööülesanneteks on uute klientide leidmine ja müük, müügiosakonna juhtimine ja turundustegevused ja ettevõtte arendamine koos teiste juhtrühma liikmetega.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat omab pikaajalist kogemust internetikaubanduse valdkonnas. Sul on tulemuslik töökogemus vähemalt 3 aastat. Oled hea läbirääkija, püsiv, analüüsi- ja organiseerimisvõimeline. Õpid kiiresti, tahad asjadest sisuliselt aru saada, valdad hästi eesti,inglise ja soome keelt.

Pakume väljakutseid eduka ja kiirelt kasvava ettevõtte arendamisel, eneseteostust juhina ja müügitöös, enesearendusvõimalusi, head meeskonnatööd ja sisekliimat ning head sissetulekut.

Tööpakkumise number
#386652

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2015
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2015

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem