Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #306648

MÜÜGIDIREKTOR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses AS Suva sortimendi kahekordistumisega otsitakse teotahetilst ning kogemustega müügidirektorit.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui sul on varasem müügistrateegia väljatöötamise ja elluviimise ning aktiivse müügitöö kogemus.
Omad müügikogemusi ja kontakte jaemüügi võrgustikes.
Oled initsiatiivikas, naudid väljakutseid ja võimalust langetada olulisi otsuseid.
Sa oskad innustada ja arendada oma meeskonda.
Töös vajad väga hea eesti keele oskust, vene ja soome keel tuleb kasuks.

Ettevõte pakub

Sinu tulemuslikku tööd osatakse väärtustada.

Tööpakkumise number
#306648

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
3. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
3. mai 2013

Temp Group Estonia OÜ kliendiks on pika ja väärika ajalooga AS SUVA. Firma eelkäijaks loetakse 1919. aastal asutatud "AS RAUANIITI", mille põhitoodanguks olid algselt paelad ja nöörid. 1925. aastaks oli ettevõte sedavõrd laienenud, et sortimendis olid juba sokid, sukad, sukkpüksid ja trikootooted. 1993. aastal moodustati 100% kodumaisel kapitalil tegutsev AS SUVA Sukavabrik, mis on tänaseni suurim Eestis.

Vaata rohkem