Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22160

Müügidirektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

müügitöö juhtimine ja arendus

Ootused kandidaadile

Müügidirektori töö eeldab vähemalt 250 töötajast koosneva kollektiivi juhtimise kogemust, meeskonna motiveerimise oskust ning tasakaalu nõudlikkuses enese ja töötajate suhtes.

huvitavat tööd, eneseteostuse võimalust, kõrge firmakultuuriga töökeskkonda, motiveerivat töötasu.

Tööpakkumise number
#22160

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2003
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2003

Toidu- ja esmatarbekaupade kauplustest koosnevat jaeketti haldav ettevõte

Vaata rohkem