Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146123

Müügidirektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügidirektor vastutab ettevõtte müügitegevuse juhtimise, organiseerimise ja arendamise, strateegiliste plaanide realiseerimise ning kollektiivi motiveerimise eest.

Antud ametikoht luuakse eesmärgiga saavutada paremaid müügitulemusi infrastruktuuri- ja tööstusettevõtetele - see on ettevõtte strateegiline eesmärk.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on

  • Tehnilise või majandusalase kõrgharidusega
  • Eelneva müügi- ja meeskonnajuhtimise kogemusega
  • Tulemustele ja meeskonnatööle orienteeritud
  • Heade suhtlemis- ja läbirääkimisoskustega
  • Väga hea eesti keele oskusega
  • Hea inglise ja vene keele oskusega

Kasuks tuleb varasem töökogemus rahvusvahelises kontsernis.

Sinu pühendumuse ja panuse eest pakub ettevõte Sind väärtustavat motivatsioonipaketti

Lisainfo

Hea, kui omad töökogemust valdkonnas, kus AS Onnineni tooteid kasutatakse - pidades küll läbirääkimisi juhtkonna tasemel tead siis rohkem sisulist külge.

Tööpakkumise number
#146123

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 40000 - 45000 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
28. märts 2008

Onninen pakub lahendusi kütte-, veevarustuse ja kanalisatsiooni, elektri-, ventilatsiooni- ja külmatehnika-ala professionaalidele - ehitajatele, paigaldajatele ja tööstusettevõtetele, samuti omavalitsus- ja riigiasutustele ning jaemüügiettevõtetele. Kogu sortimendi ulatuses pakub Onninen üle 250 000 tootenimetuse.

Onninen on pereettevõte, mis on tegutsenud omas valdkonnas alates aastast 1913. Ettevõtetes Soomes, Rootsis, Norras, Poolas, Venemaal ja Baltimaades töötab 3300 töötajat. Meie 2007. aasta müügi netokäive moodustas kokku 1,7 miljardit eurot.

Eestis alustati tegevust 1993. aastal, asume Tallinnas, Tartus, Jõhvis ja Pärnus. AS Onninen 2007. aasta käive oli 597 milj. krooni, ettevõttes töötab hetkel 120 inimest.

Vaata rohkem