Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177050

Müügidirektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vastutad müügi-, sortimendi-, turundus- ja ostustrateegia väljatöötamise, arendamise ja elluviimise eest. Sinu töö peamine eesmärk on müügimahtude ja kasumlikkuse optimaalne kasv. Seisad hea selle eest, et meie tänased kliendid (transpordifirmadest avaliku sektorini, toidutööstusest teenindusfirmadeni, HoReCa sektorist rasketööstuse ja meditsiiniasutusteni) ka tulevikus meiega rahul oleksid. Osaled firma juhtkonda kuuludes ka teiste võtmefunktsioonide töös. Suhtled aktiivselt välismaiste tootjatega ning osaled uute perspektiivikate koostööpartnerite leidmisel.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et oled oma varasemas töös lugenud nii raha, eelarveid kui ka majandusraamatuid, omad edukat müügijuhtimise kogemust, põhjendatud seisukohti ja julgust oma ideede kaitsmiseks. Tarvis läheb paindlikkust, head läbirääkimisoskust ja häid liidriomadusi.

Vajalik on:

  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas.
  • Vene keele oskus suhtlustasandil. Teiste keelte oskus annab eelise.
  • MS Office kasutamise kogemus.
  • Kehtiv juhiluba.

Pakume tööalaseid väljakutseid ning võimalust areneda koos kogenud kolleegide, nõudlike klientide ja tipp-tasemel partneritega. Loomulikult saad Sinu vajadustele vastavat täiendkoolitust, motiveeriva hüvituspaketi, ametiauto ning muud vajalikud töövahendid.

Lisainfo

Soovid pakkumise kohta lisainfot? Helista Mercuri Urvalisse telefonil 667 1520.

Tööpakkumise number
#177050