Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301351

MÜÜGIDIREKTOR

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toosikannu Puhkekeskuse MÜÜGIDIREKTORI töö üldiseks eesmärgiks on tagada:

  • strateegiliste eesmärkide saavutamine läbi efektiivse müügitöö
  • teenuste järjepidev arendamine
  • teenuste osutamine kliendile vastavalt kehtestatud standarditele

Töövaldkonnad
  • müügialaste eesmärkide saavutamine või ületamine
  • müügi- ja turundusplaani väljatöötamine ja elluviimine
  • müügikampaaniate planeerimine, elluviimine ja analüüs
  • puhkekeskuses toimuvate sündmuste (kuni 5000 osalejat) planeerimine ja tõrgeteta läbiviimise tagamine
  • puhkekeskuse teenuseid osutavate osakondade töö kontrollimine ja standarditele vastava teenuse osutamise ning teeninduse taseme tagamine.

Ootused kandidaadile

  • eelnev müügitöö kogemus
  • hea suhtlemis- ja kontaktiloomisoskus
  • arvutioskus
  • võõrkeelte oskus
  • iseseisev mõtlemine ja tegutsemisoskus
  • soov areneda
  • pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
  • meeldiv kollektiiv
  • konkurentsivõimeline palk
  • vajadusel elamispind

Tööpakkumise number
#301351

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1275 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
11. märts 2013
Lisainfo palga kohta:
(bruto)

Toosikannu OÜ on 2005. aastal asutatud ettevõte, mis tegeleb Käru vallas metsade sügavuses Toosikannu Puhkekeskuses majutuse, toitlustuse, loodusturismiteenuste ning muude vabaajategevuste pakkumisega.

Vaata rohkem