Värsked tööpakkumised

Müügidirektor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 190624

Tööpakkumise number

190624

Töö kirjeldus

Ettevõtte juhatuse liikmena vastutad müügistrateegia loomise, selle arendamise ja elluviimise eest. Sa ehitad üles valdkonna parima müügiorganisatsiooni ning saavutad ambitsioonikad eesmärgid, inspireerides oma meeskonnaliikmeid ja tehes koostööd ekspertidega terves Eesti Energias.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind meeskonnaga liituma, kui:

  • soovid panustada tippmeeskonnas ettevõtte arengusse
  • uudad luua müügistrateegia ja selle ettevõtte hüvanguks ellu viia
  • oled tulemuslikult müünud projektlahendusi, tooteid või seadmeid nii Eestis kui ka välisturgudel
  • oled tõestanud end eduka meeskonnajuhina
  • omad kõrgharidust ning valdad eesti, inglise ja vene keelt

Ettevõte pakub

Sulle avaneb võimalus

  • kuuluda eduka suurettevõtte tippmeeskonda
  • rakendada oma teadmisi, oskusi ja kogemusi inspireerivas rahvusvahelises keskkonnas
  • kujundada edukas müügiorganisatsioon
  • osaleda Eesti unikaalse põlevkivi töötlemise tehnoloogia viimisel kogu maailma

Lisainfo

Kui soovid lisainfot Eesti Energia Tehnoloogiatööstuse AS-i tegevusvaldkonnast, siis tutvu infoga kodulehel ja vaata ettevõtet tutvustavat filmilõiku.

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2010

Eesti Energia on integreeritud väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni.

Eesti Energia Tehnoloogiatööstus on Eestis ja lähiregioonis ainulaadse mastaabiga keskkonnasõbraliku tehnoloogia terviklahenduste pakkuja. Üheks meie strateegiliseks tegevussuunaks on põlevkivitööstus, kus lähiaja huvitavaimaks väljakutseks on Eesti Energia uue põlvkonna õlitööstuse võtmekomponentide ehitamine koostöös maailma juhtiva insenerfirma Outotec’iga. Samuti toodame keskkonnaseadmeid ja tööstustehnoloogia lahendusi elektrijaamadele, kaevandustele, õlitööstusele ja tuuleenergeetika valdkonnale.

Oleme hinnatud koostööpartneriks maailma tuntuimatele tööstusettevõtetele nagu ABB, Alstom, Andritz, Foster Wheeler, Metso Power ja Vestas. Eduka partnerluse märgiks omistas maailma suurim tuulikutootja Vestas meile 2009. aastal parima tarnija auhinna.

Meie käibest moodustab eksport ligi 60% ja oma tooteid tarnime Enefiti kaubamärgi all enam kui 40 riiki. Meie tugevuseks on tervikteenuse pakkumine seadmete projekteerimisest ja valmistamisest kuni paigalduse ja hoolduseni.