https://www.cvkeskus.ee/96595

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

MÜÜGIDIREKTOR (Baltikumi)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 96595

Tööpakkumise number

96595

Töö kirjeldus

Müügidirektori peamiseks ülesandeks on efektiivse müügitöö korraldamine nii Eestis kui ka teistes Balti maades ning peamiseks eesmärgiks muuta Fujitsu positsioon Eesti ja Baltikumi turul tugevamaks. Samuti on müügidirektori üleandeks koostöös Soomes asuva Baltikumi üksusega arendada ja juhtida hästitöötavat müügiorganisatsiooni Eestis. Selleks peab müügidirektoril olema üldine arusaam teenuste müügist ja IT-infrastruktuuri teenuste outsource’imisest.

Kontsernisiseselt on müügidirektori lähimad koostööpartnerid Eesti ja Soome teenuse pakkumise üksused ja Baltikumi üksus Soomes. Müügidirektor kuulub juhtkonda.


Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on kõrgharidus ning varasem juhtimise- ja müügitöökogemus koos vastava täiendava koolitusega. Tal on arusaam teenuste müügist ja outsource’imisest. Ta on hea analüüsivõime ja organiseerimisoskusega, otsustus- ja algatusvõimeline ning koostöövalmis. Tööks on lisaks väga heale eesti keele oskusele vajalik ka väga hea inglise keele oskus. Kasuks tuleb soome ja vene keele oskus.


Ettevõte pakub

Ettevõte pakub omalt poolt huvitavat tööd ja häid arenguvõimalusi, tööks vajalikku Fujitsu emafirma oskusteavet ja tuge ning rahvusvahelise kontserni eeliseid. Samuti pakub ettevõte meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda ning konkurentsivõimelisi töötingimusi.



Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. märts 2007
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

MPS (Management Personnel Services) on 1975. aastal asutatud inimressursi haldamise alal tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis on Eestis esindatud alates 1997. aastast.

MPS EESTI kliendiks on FUJITSU SERVICES OÜ – www.fujitsu.ee

FUJITSU SERVICES OÜ Eesti on üle-Euroopalise FUJITSU SERVICES kontserni (www.fujitsu.com/uk) osa, mis teeb tihedat koostööd FUJITSU SERVICES Soome ettevõttega (www.fujitsu.com/fi). FUJITSU SERVICES osutab oma klientidele IT-teenuseid, mis võimaldavad neil rohkem kontsentreeruda oma põhitegevusele ja vähem tegeleda rutiinse arvutisüsteemide hooldamisega ning nende arendamisega. Fujitsu Services kontserni omanik on omakorda Fujitsu Limited (www.fujitsu.com).

Eestis on FUJITSU kontsern olnud tegev alates 1992. aastast. Ettevõtte peamisteks tegevusaladeks on kvaliteettehnikal põhinevate arvuti- süsteemide tarne ja installeerimine, riist- ning tarkvara hooldus. FUJITSU SERVICES OÜ teenistuses on hetkeseisuga 35 inimest.

Seoses firma kasvu ja arenguga otsib FUJITSU SERVICES OÜ oma meeskonda MÜÜGIDIREKTORIT (Baltikumi).