Värsked tööpakkumised

Müügidirektor-ärijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 186151

Tööpakkumise number

186151

Töö kirjeldus

Põhieesmärgiks on kogu tooteportfelli puudutava äristrateegia väljatöötamine ja ellurakendamine nii Eestis kui ka lähiturgudel (Baltikum, Skandinaavia) nii omatoodangu, vahenduskauba kui ka importtoodete osas võttes eesmärgiks nii kasumlikkuse kui ka ettevõtte kaubamärkide tuntuse.

Ülesanded:
- Koostööpartnerite leidmine, läbirääkimised ja lepingute sõlmimine
- Efektiivse müügisüsteemi ja –meeskonna loomine, rakendamine ja pidev kontroll
- Tooteportfelli arendused nii omatoodangu, vahenduskauba kui ka importtoodete osas vastavalt turu arengutele, kasumlikkust tagav müügi- ja ostupoliitika ja hinnakujundus
- Müügiplaanide koostamine, nende täitmise kontroll ja analüüs

Nõudmised kandidaadile

Haridus, oskused, töökogemus:
- Majandusalane kõrgharidus
- Vähemalt 5 aastane müügijuhtimise kogemus, soovitatavalt rahvusvahelises äris
- Heal tasemel vene, inglise ja soome keel

Nõudmised kandidaadile:
- Strateegiline mõtlemine ning oskus näha tervikut
- Kõrgetasemeline läbirääkimisoskus
- Kohanemisvõime, kohusetunne, stressitaluvus
- Analüüsivõime
- Oskus inimesi kaasata ja motiveerida

Kasuks tuleb:
- Töökogemus toiduainete müügivaldkonnas
- Töökogemus majandustarkvaraga Axapta

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- Töö tulemustest sõltuvat motivatsioonipaketti
- Meeldivat ja ajakohast töökeskkonda kaasaegses ettevõttes

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. november 2009
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2009

1995.aastal asutatud tuntud jäätisetootja, kes müüb oma toodangut nii Baltimaades kui ka Skandinaavias.