Värsked tööpakkumised

MÜÜGIKONSULTANT-TELLER

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 81784

Tööpakkumise number

81784

Töö kirjeldus

  • Sul on suurepärane võimalus suhelda meie rahvusvahelistele klientidega, pakkudes neile esmaklassilist valuutavahetusteenust.

Nõudmised kandidaadile

  • Tulevastelt müügikonsultantidelt ootame tahet valmistada meie klientidele rõõmu, head inglise keele oskust, kasuks tuleb ka eelnev kogemus klienditeeninduses, kaubanduses või panganduses.

  • Omalt poolt pakume täielikku süvaväljaõpet, arenemisvõimalusi läbi uudse treeningprogrammi vanemmüügikonsultandist kuni tegevjuhini. Atraktiivsest boonussüsteemist tulenevalt on meie müügikonsultant-tellerite keskmine aastapalk 110 000EEK.

Lisainfo

Oma CV palume saata hiljemalt 17. novembriks aadressil piret.veensalu(at)changegroup.com. Lisainformatsioon tel. 6412258 ja www.monex-money.com.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
12. november 2006
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2006

Monex OÜ kuulub laienevasse rahvusvahelisse valuutavahetusega tegelevasse organisatsiooni, mis otsib täistööajaga liikmeid
teenindama meie kliente Tallinna turistiderohketesse piirkondadesse Lennujaamast Sadamani. Tule ja toeta meie vastutulelikku, sõbralikku ja entusiastlikku meeskonda.