Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627428

Müügiassistent/andmesisestaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesannete hulka kuulub:

  • aruannete koostamine
  • andmete analüüsimine
  • tooteandmete haldamine (hinnad, parameetrid, kampaaniad)
  • müügimaterjalide koostamine (toodete tutvustused, tellimislehed).

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind oma toredasse meeskonda kui Sul on:
(vähemalt) keskharidus, oled töötanud kaubandusvõrgustikus assisteerival ametikohal, valdad väga heal tasemel Office kontoritarkvara (excel) ning suhtled vabalt eesti keeles.
Kasuks tuleb vene ja/või inglise keele oskus, kui tunned programme QlikView, Epicor iScala, Microsoft Dynamics AX
Oled see, keda otsime, kui oled hea suhtlemis-ja eneseväljendusoskusega, täpne ja kohusetundlik.

Omalt poolt pakume: konkurentsivõimelist töötasu, huvitavat ja vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes, väljakutseid ja arenguvõimalusi, toredaid ja toetavaid kolleege ning ühisüritusi.

Tööaeg: täistööaeg (E-R) 08.30-17.00.
Töö asukoht: Rukki tee 5, Rae tehnopark, Rae vald.

Tööpakkumise number
#627428

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
13. november 2019

Oleme Baltikumi üks suuremaid distribuutorfirmasid. Pakume usaldusväärseid teenuseid - distributsioon, ladustamine, tootepaigutus (merchandising teenus) ja turundus Eugesta ettevõttes on kokku üle üheksasaja töötaja, Eugesta Eestis on 112 töötajat.

Oleme järgmiste globaalselt tuntud tootegruppide edasimüüjad: Huggies mähkmed, Kleenex paberitooted, Kotex tampoonid, Voimix võid, Keiju võid ja vedelad margariinid,, Ritmeester ja Al Capone sigarillod, Muumi mähkmed, Vuokkoset hügieenisidemed, Neutral kehahooldustooted ja pesupesemisvahendid, Arla juustutooted (Castello, Apetina), Bic tulemasinad ja raseerimisvahendid, Starbucks ja Cocio kohvijoogid, Beronia ja Antares veinid, Valdo Prosecco vahuveinid, Kiwi jalatsihooldustooted ja sisetallad jpt.

Vaata rohkem