Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176415

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Täispuitmööbli, liimpuitkilbi ja mööblidetailide müük ekspordiks:

  • klientidega suhtlemine ja info edastamine
  • kliendibaasi loomine ja korrashoid
  • uute klientide leidmine
  • kliendisuhete loomine, arendamine, hoidmine
  • uute ideede väljatöötamine ja elluviimine

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus müügitöö valdkonnas
  • väga hea inglise keele oskus
  • väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus
  • koostöövalmidus ja meeskonnatöö oskus
  • arvuti kasutamise oskus
  • soovitatav rootsi, itaalia või saksa keele oskus
Kasuks tuleb eelnev töökogemus mööblitootmise valdkonnas

Ettevõte pakub

- arenemisvõimalusi
- mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
- stabiilset ja perspektiivikat töökohta

Tööpakkumise number
#176415