Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #638767

Müügiassistent Tartus või Tallinnas

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • müügimeeskonna toetamine igapäevatöös: saabuva tehnika kontroll ja vastuvõtmine, veokite müügieelse hoolduse protsessi haldus, veokite ettevalmistamine klientidele üleandmiseks, automüügis vajaliku dokumentatsiooni vormistamine, veokite registritoimingud maanteeametis ja ülevaatuspunktides, veokite lao korraldamine ja müügikuulutuste paigutamine/haldamine
  • aktiivne uute kliendisuhete loomine ettevõtte pakutavatest toodetest ja teenustest huvitatute leidmiseks, valdavalt telefoni teel
  • töö kliendihaldusprogrammiga – täiendamine, korrigeerimine, uuendamine jne
  • müügikampaaniate, reklaami- ja kliendiürituste organiseerimisel abistamine

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • väga hea suhtlemisoskus ning suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
  • aktiivne ja loov töössesuhtumine, soov pingutada eesmärgi nimel
  • kliendikeskse mõtlemise oskus
  • analüüsivõime ja planeerimisoskus
  • põhjalikkus, iseseisvus, lojaalsus ja ausus
  • kõrge stressi- ja pingetaluvus
  • väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • vene ja inglise keele oskus suhtlustasemel
  • arvutikasutamisoskus, sh MS Office (Word, Excel, Outlook ja PowerPoint)
  • B-kategooria juhtimisõigus

Kandideerimisel on eeliseks:
  • B2B (soovitavalt tehnikatoodete) müügitöö kogemus
  • teadmised uute – ja kasutatud mootorsõidukite, busside, veoautode ja/või haagiste valdkonnast
  • täiendava kategooria juhtimisõiguse olemasolu
  • teadmised finantseerimise võimalustest
  • teadmised andmebaaside haldusest

  • huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
  • väljaõpet DAF veoautode ja teiste pakutavate toodete ja teenuste tundmiseks ning perioodilisi täiendkoolitusi
  • toetavat meeskonda ja ühiseid ettevõtmisi kolleegidega

Tööpakkumise number
#638767

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. märts 2020
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2020

Truck Trading Estonia on asutatud 2003. aasta detsembris. Oleme DAF veoautode ametlik esindaja Eestis. Ettevõte on uus, kuid veoautodega oleme tegelenud alates 1992. aastast. Pakume DAF originaalvaruosi ning teenindame erinevaid veoautosid rakendades „One Stop Shop“ põhimõtet (positiivne lahendus kõigile veoautode ja haagistega seotud probleemidele ühest kohast). DAF Trucks N.V. on Hollandis asuv veoautode tootja, mis kuulub ettevõttele PACCAR Inc. See on üks suuremaid ja edukamaid raskeveokite tootjaid maailmas. PACCARi tooteid müüakse erinevate nimede all, s.h. Kenworth, Peterbilt, Foden ja DAF. Lisaks oleme Belgia bussitootja VanHool ning Hollandi haagisetootja Knapen ametlik teeninduspartner Eestis.

Vaata rohkem