https://www.cvkeskus.ee/98583

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 98583

Tööpakkumise number

98583

Töö kirjeldus

Sa assisteerid müügiinseneride tööd ning suhtled tarnijate ja klientidega. Sinu ülesandeks on paindlik klientide probleemide lahendamine ning info edastamine müügimeeskonnale. Samuti kuulub Sinu töö hulka müügiarvete sisestamine ning sularahaarveldused. Sinu teiseks tegevussuunaks on ettevõtte bürootöö juhtimine – dokumendihaldus, asjaajamine, telefonikõned, külaliste vastuvõtmine ja kontori varustamine vajalike vahenditega. Just Sina oled see, kes oma toetavate tegevustega loob hea koostööõhkkonna tervele tiimile. Müügiassistendi töö nõuab paralleelselt mitmete erinevate ülesanne täitmist.


Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on vähemalt keskharidus ning eelnev assisteerimise kogemus. Sinu töö nõuab lisaks eesti keele valdamisele inglise keele suulist ja kirjalikku oskust ning vene keele oskust suhtluskeelena. Müügiassistendi töö eeldab abivalmidust ning head suhtlemisvilumust. Tööandja väärtustab Sinu korrektsust ja täpsust, initsiatiivikust, positiivset ellusuhtumist ning pingetaluvust.


Ettevõte pakub

Tööstusplast ootab oma meeskonda inimest, kes hindab sõbralikku meeskonda, kaasaegset töökeskkonda ning võimalust firmasiseselt edasi areneda. Sulle pakutakse tuge uude meeskonda sisseelamisel ning täiendkoolitust.Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
25. märts 2007
Kuulutus sisestati:
8. märts 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööstusplast on 1996.a. asutatud tehnoplastist pooltoodete müügile ja töötlemisele spetsialiseerunud ettevõte. Äriedu saavutamise aluseks on töötajate põhjalikud erialased teadmised ning hea tehniline ettevalmistus. Tööstusplast realiseerib pooltooteid ja valmisdetaile nii siseturul kui enamikes Skandinaavia ja Euroopa riikides. Ekspordi osakaal kasvab aasta aastalt. Tööstusplasti püsivasse ja ühtehoidvasse meeskonda kuulub Eestis 13 inimest. Ettevõtte 2006.a. käive oli ca 30 miljonit krooni. Tööstusplasti kontorid ja laod asuvad Tartus, Tallinnas ja Riias. Täiendav info ettevõtte kohta Internetist: www.tplast.ee