Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671126
Kaugtöö võimalus

Müügiassistent Tartus, Pärnus või Jõhvis

CVKeskus.ee klient
Eesti , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 7. oktoober 2020
Kuulutus aegub:21. oktoober 2020

Töö kirjeldus

  • Müügilepingute andmete kontrollimine, sisestamine ja haldamine

  • Müügiaruandluse jaoks info kogumine, aruannete koostamine ja täitmine

  • Ettevõtte erinevate osakondadega suhtlemine e-kirja ja telefoni teel

Ootused kandidaadile

  • Sa oled vilunud arvutikasutaja

  • Sa oled täpne, tähelepanelik ja kiire

  • Sa omad rutiinitaluvust ja vastutusvõimet tagamaks töö kõrge kvaliteet

  • Sa valdad eesti keelt hästi nii kõnes kui kirjas, kasuks tuleb vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • Stabiilset ja motiveerivat töötasu
  • Täiskohaga tööd toredas kollektiivis
  • Võimalust töötada meie Tartu, Jõhvi või Pärnu kontoris
  • Võimalust aeg-ajalt töötada kodukontoris
  • Kaasaegseid töövahendeid
  • Tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi
  • Karjäärivõimalusi USS Grupi ettevõtetes
  • Sporditoetust ning muid koostööpartnerite soodustusi

Tööpakkumise number
#671126

Asukoht:
Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2020

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma. Kuulume USS Gruppi, mis lisaks turvateenuste pakkumisele hooldab ja haldab kinnisvara, paigaldab automaatikasüsteeme ja ehitab välja nutikodulahendusi.

Hoiame oma klientide meelerahu juba aastast 2000 ning meie meeskonna kogemus ulatub Eesti turvaturu tormilistesse algusaegadesse 1990ndatel aastatel. Tänane turvaturg erineb toonasest tänu tehnoloogiate kiirele arengule olulisel määral. Leiame, et turvatunde loomine ja tagamine praeguses maailmas seisneb just kogemuste ja arenevate tehnoloogiate nutikas koosrakendamises. Sellega me igapäevaselt tegelemegi.

Pakume kompleksseid turvalahendusi alates lihtsamatest mehitatud ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni. Meie hoolde võid rahulikult usaldada nii oma kodu, ettevõtte või ka ürituse turvalisuse.
USS Security esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Haapsalus, Jõhvis ja Rakveres

Vaata rohkem