Värsked tööpakkumised

Müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 112733

Tööpakkumise number

112733

Töö kirjeldus

• müügitöö ja kliendisuhete hoidmine/arendamine telefoni teel
• aktiivne osalemine müügi- ja turundusprojektide ettevalmistamisel, teostamisel ja tulemuste analüüsil
• osalemine turu-uuringutes
• klientide ja toodete andmebaasi haldamine
• toodete hinnakujundus
• hinnakirja ettevalmistamine
• saabuvate ja saadetavate dokumentide registreerimine
• vajadusel osalemine infopäevadel, seminaridel jmt.

Kui Sulle meeldib aktiivse müügitöö kaudu tõsta kliendisuhete kvaliteeti, oled korraga nii loov kui analüütiline ning valmis osalema meeskonnatöös, siis on müügiassistendi ametikoht just Sulle sobiv!

Nõudmised kandidaadile

• meditsiinialane haridus
• hea vene keele oskus
• MS Office'i arvutiprogrammide kasutamise oskus
• inglise keel (lugemise ja arusaamise tasemel vajalik)
• väga hea suhtlemisoskus
• koostöövalmidus (head meeskonnatöö omadused)
• tulemustele orienteeritus
• kohusetundlikkus
• analüüsioskus
• iseseisvus
• probleemide efektiivne lahendamine
• täpsus ja korrektsus
• hea pingetaluvus
• positiivsus
• kasuks tuleb eelnev aktiivse müügitöö ja/või turundusprojektides osalemise kogemus

Organisatsioonilise tegevuse üldine eesmärk: rakendades maksimaalselt oma põhioskusi ja isikuomadusi luua lisaväärtust endale, firmale ja firmaomanikele seades lõppeesmärgiks kliendi rahulolu.

Ettevõte pakub

• pingeline ja huvitav töö rahvusvahelises ettevõttes
• meeldiv ja sõbralik töökeskkond väikefirmas
• arenguvõimalus ja eneseteostus läbi meeskonnatöö
• firmasisesed ja -välised koolitused, firma ühisüritused
• töötulemustest sõltuv sissetulek

Lisainfo

Firmavälised koolitused ning Baltimaade ühised suvepäevad võivad toimuda väljaspoolt Eestit.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2007

Firma Miecys Pharm OÜ tegeleb farmaatsia-, meditsiini-, hügieeni- jt. apteegikaupade distributsiooni ja turundusega. Meie klientideks on apteekrid, arstid, hulgimüüjad, tootjad, haiglad, kellele pakume kvaliteetseid tooteid ja täielikku informatsiooni nende kohta firmapoolse tootekoolituse ja kliendikeskse teeninduse kaudu.