Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #797612

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tulevased tööülesanded

  •    Kaubakataloogi haldamine ning meeskonna abistamine müügitöös.

  •    Tellimuste käsitlemine, s.h. dokumentatsiooni vormistamine ja korrashoid, kauba logistika organiseerimine

  •    Aktiivne suhtlemine ja infovahetus klientidega nii müügisaalis, telefonitsi kui ka suhtluskanalite kaudu

  •    Ettevõtte kodulehe, müügi- ja suhtluskanalite haldamine

  •    Juhtkonna toetamine kontoritöö toimimisel, müügikampaaniate planeerimisel ja ettevõtte arengus

Ootused kandidaadile

Meie ootused

  •    Uuelt töökaaslaselt eeldame vastutustunnet, korrektsust ja täpsust. Kasuks tulevad hea suhtlemisoskust ja  suurepärane organiseerimisvõime.

  •    Eeldusteks on vähemalt keskharidus. Hea arvuti kasutamise oskus. Väga hea eesti keele, hea vene keele ja soovitavalt inglise keele oskus.

  •    Kasuks tuleb varasem töökogemus sarnasel alal ja algatusvõime.

Ettevõte pakub

Tööaeg E-R kell 09:00- 17:00

Mitmekülgset ja arendavat tööd

Sõbralikku meeskonda

Võimalust panustada ettevõtte arengusse ja tuge uute ideede elluviimisel

Kandideerimiseks saada oma CV aadressile info(at)aosisustus.ee

Sobivate kandidaatidega suhtleme jooksvalt ja konkurss lõpub siis kui oma uue meeskonnaliikme leidnud!

Tööpakkumise number
#797612