Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #156237

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Suhtlemine suurklientidega
Uute müügikanalite loomine, arendamine ja hoidmine
Kangaste ja mööblitarvikute tellimine välishankijatelt.

Ootused kandidaadile

Läbirääkimiskogemus
Aktiivsus ja ettevõtlikkus
Arvuti kasutamise oskus
Eelnev müügitöö kogemus
Eesti, inglise keele oskus
Hea läbirääkimisoskus
Soovitavalt rootsi keele oskus

Ettevõte pakub

Konkuretsivõimelist töötasu
Koolitusvõimalusi
Mugavat ja kaasaegset töökeskkonda ning toredaid töökaaslasi

Tööpakkumise number
#156237

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
20. juuni 2008

Fratel Trade OÜ on asutatud 1999 a. Tegevusalaks on pehmemööbli tootmine. Ettevõttes töötab 77 inimest. Firma on tegutsev peamiselt skandinaavia turgudel.

Vaata rohkem